Sony 55" 4K teler KD-55X80L Google TV - Mobix
Sony 55″ 4K teler KD-55X80L Google TV
Kuumakse al. 24,16  / 60 kuud
Selle toote ostuks külastage meid Tartus
Toote saadavust täpsustage palun helistades või e-kirja teel.
Ei ole saadaval
Tartu 51004, Estonia
E-R 10:00 - 18:00 · L 10:00 - 14:00
+372 5225 384 · info@mobix.ee
Ei ole saadaval
Ropka Ärimaja · Tartu 51014, Estonia
E-R 08:00 - 17:00
+372 5621 3141 · info@mobix.ee
Kirjeldus
Google TV kasutusliides teeb sisu otsimise lihtsamaks ja koondab kokku erinevad striiminguplatvormid
Suur valik TV-rakendusi – Telia, Elisa, Go3, Viaplay
Dolby Atmose ja HDR formaatide tugi – Dolby Vision, HDR10, HLG
Apple AirPlay, Apple Homekit ja Chromecasti tugi
Google Voice Search võimaldab Youtube-st häälotsinguga vajalikku sisu leida
55″ SMART 4K UHD teler
* Ultra HD (3840×2160 px), Direct LED
* Smart TV (Android TV), Wi-Fi
* Google Assistant tugi
* 4K HDR Protsessor X1, HDR10, HLG
* Heli 2.0 (20W), Dolby Atmos, DTS Digital
* Digituuner DVB-T2/C/S2, 4xHDMI, 3xUSB, Bluetooth, CI+
* Sobib seinakinnitus – VESA 300×300 mm (ei kuulu komplekti)
Lisainfo
Tootja
Sony
Bränd
Mudel
55"
Seisukord
Uus
Värvus
Must
Tootja poolne kirjeldus
Bluetooth
Jah
Wifi
Jah
Ekraani resolutsioon
4K UHD (3840 x 2160)
Operatsioonisüsteem
Android TV™
Kõrgus (cm)
78,5
Laius (cm)
123,3
Sügavus (cm)
33,6
Kaal (kg)
2,4
EAN
Tootekood
KD55X80LAEP
Tootja
Sony
Bränd
Mudel
55"
Seisukord
Uus
Värvus
Must
Tootja poolne kirjeldus