Tellimise tingimused

E-POE KASUTAJAKONTO

Teil on võimalik registreerida enda e-poe kasutajakonto Minu konto lehel,  või saate seda teha ka tellimuse vormistamise käigus.

 • Konto registreerimisel Minu konto lehel sisestage oma e-maili aadress ja vajutage nuppu Registreeru. Konto luuakse automaatselt ja kiri parooliga saadetakse sisestatud e-maili aadressile.
 • Konto registreerimisel tellimust vormistades pange linnuke lahtrisse Loo konto. Konto luuakse automaatselt, kasutades Teie tellimusel sisestatud andmeid. Parool saadetakse e-maili aadressile.

Oma andmeid, parooli ja salvestatud aadresse saate hiljem muuta Minu konto lehel.

Registreerimine hõlbustab Teil edaspidiste tellimuste sisestamist ning võimaldab Teil vaadata eelnevaid tellimusi. Soovi korral saadame Teile ka meie uudiskirju koos värskete e-poe pakkumistega.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Valige e-poest tooted ja lisage need ostukorvi vajutades nupule Lisa ostukorvi. Avades Ostukorvi lehe on Teil võimalus korrigeerida toodete koguseid ja neid ostukorvist ka kustutada.

Kui olete ostukorviga rahul siis vajutage nupule Mine kassasse ja vormistage oma tellimus.

Tellimuse vormistamisel tuletatakse Teile meelde võimalust sisselogida, et tellimus siduda Teie kasutajakontoga ja täita tellimuse vorm eelnevalt salvestatud andmetega.

Täitke kõik *’ga tähistatud aadressiväljad, valige maksemeetod ja tarneviis ning kinnitage oma nõustumist Tellimuse tingimustega.

Kui kõik valmis, siis vajutage nupule Esita telllimus.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik e-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse neid tingimusi ja toodete hindasid muuta ühepoolselt. Hinnamuudatused jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse antud veebilehel. Kui olete edastanud oma tellimuse enne hinnamuudatuse jõustumist, siis Teie  jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud.

Kui olete esitanud Tellimuse, saadetakse Teie tellimusvormil määratud e-maili aadressile tellimuse kinnitus /arve või suunatakse edasi tasuma vastavalt Teie poolt valitud eelistusele.

Internetipoes vormistatud tellimuse eest saate tasuda järgnevalt:

 • Ettemaksu arvega (Pangaülekanne)
 • Liisi järelmaks
 • MOBIX järelmaks
 • ESTO 3 järelmaks
 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele, LHV, Coop Pank

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Mobix.ee veebipoe omanik MOBIX JK OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud makse töötlejatele.

Tasumine toimub väljaspool Mobix.ee veebipoodi, turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja järelmaksuga tasumisel makse töötleja turvalises keskkonnas. Mobix.ee veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Loe volitatud maksetöötlejate privaatsuspoliitika kohta lähemalt siit.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Mobix.ee veebipoe arvelduskontole.

TARNEAEG JA TRANSPORT

Tellitud tooted saadame Teile pärast makse laekumist. Kui tellitud tooted on saatmiseks valmis, saadame Teile e-maili kinnitusega ja juhiseid, kuidas saadetist kätte saada.

Tarneaeg:

 • Kui tellitud Kaup on laos, on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva pärast arve tasumist.
 • Kui tellitud Kaupa pole laos, teavitame Teid tarneajast ning toimetame kauba kohale kohe, kui see lattu jõuab.

Teile on võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise võimaluste vahel:

 • SmartPOST pakiautomaadid Eestis
 • DPD kuller/Pickup
 • Tulla ise poodi järele – tasuta (eelneval kokkuleppel)

Poest kätte saamiseks palume võtta kaasa tellimus/arve, mis Teie e-postile saadeti või tellimuse/arve number.

KAUBA TAGASTAMINE

Teil on 14 päeva jooksul õigus tellitud tooted välja vahetada või raha tagasi küsida.

Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes.

Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks.

 • Kauba tagastamiseks tuleb Teil edastada e-posti aadressile info@mobix.ee vastav sooviavaldus koos arve koopiaga 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

Raha tagastatud kauba või tühistatud tellimuse eest hüvitatame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

PRIVAATUS

Meie e-poest ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Loe privaatsuspoliitika kohta lähemalt siit.

KLIENDITUGI

Klienditugi +372 5225384
E-R 10:00 kuni 18:00, L 10:00 kuni 14:00
NB! Suvekuudel E-R 10:00 kuni 18:00, L-P suletud

Massive Presence Website