Gigabyte Aero 15XV8 CPU ventilaator 12V PLB07010S12HH - Mobix
Gigabyte Aero 15XV8 CPU ventilaator 12V PLB07010S12HH
Kuumakse al. 5,02  / 12 kuud
Selle toote ostuks külastage meid Tartus
Toote saadavust täpsustage palun helistades või e-kirja teel.
Ei ole saadaval
Tartu 51004, Estonia
E-R 10:00 - 18:00 · L 10:00 - 14:00
+372 5225 384 · info@mobix.ee
Ei ole saadaval
Ropka Ärimaja · Tartu 51014, Estonia
E-R 08:00 - 17:00
+372 5621 3141 · info@mobix.ee
Lisainfo
Tootja
PowerLogic
Bränd
Mudel
NP905S3G
Seisukord
Uus
Värvus
Must
Tootja poolne kirjeldus
Laptop CPU Cooling Fan PLB07010S12HH DC12V 0.50A 4Pin for Gigabyte Aorus 15G 15P 17G XC XB RX7G
Tootekood
PLB07010S12HH
Tootja
PowerLogic
Bränd
Mudel
NP905S3G
Seisukord
Uus
Värvus
Must
Tootja poolne kirjeldus