Lisainfo
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | Marq Athlete Gen2 |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Hõbedane |
| Tootja poolne kirjeldus | MARQ® Adventurer (Gen 2) – Damascus Steel Edition |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
|---|---|
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 1.2" |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03393-31 |
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | Marq Athlete Gen2 |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Hõbedane |
| Tootja poolne kirjeldus | MARQ® Adventurer (Gen 2) – Damascus Steel Edition |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 1.2" |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03393-31 |


Kuumakse al. 