Lisainfo
| Tootja | Garmin |
|---|---|
| Bränd | |
| Mudel | Instinct Crossover |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Must |
| Tootja poolne kirjeldus | Instinct Crossover Black, Sports watches |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
|---|---|
| Sisemälu | 4GB |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 |
| Ekraani diagonaal | 1.2" |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03398-02 |
| Tootja | Garmin |
|---|---|
| Bränd | |
| Mudel | Instinct Crossover |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Must |
| Tootja poolne kirjeldus | Instinct Crossover Black, Sports watches |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
| Sisemälu | 4GB |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 |
| Ekraani diagonaal | 1.2" |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03398-02 |


Kuumakse al. 