Garmin Forerunner 955 Solar Black - Mobix
-23%

Garmin Forerunner 955 Solar Black

499,00  649,00 

Kuumakse alates 12.56 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tarneaeg:

1 kuni 5 tööpäeva

Kirjeldus

JÄTA KONKURENDID SELJATAHA

Pingutad poodiumile jõudmiseks? Hangi see kerge nutikell oma randmele. Treeni parimal moel, anna endast parim ja jaksad konkurentidest kauem tänu aku kestvust pikendava päikesepaneelina toimivale kellaklaasile Power Glass™.

Nutikella režiimis1 kestab aku kuni 20 päeva, et saaksid täieliku ülevaate oma terviseseisundist – uneandmetest kuni treeninguinfoni.
Kasuta päikeseenergiat ja aku kestab GPS-režiimis päikeseenergia abil kuni 49 tundi2.
Sirvi statistikat ja kaarte uue, kiirelt reageeriva puuteekraani abil.
Kasuta täisvärvides, sisseehitatud kaarte ja mitmeribalist GPS-i ning jookse mis tahes rajal enesekindlalt.
Tea treeningvalmiduse abil, millal oled tõhusaks treeninguks valmis.
Kavanda oma strateegia võidujooksuvidina igapäevaste soovitatud treeningute, raja andmete jpm abil.

PÄIKESEPATAREI
Nutikella režiimis peab aku päikeseenergia abil vastu kuni 20 päeva1. GPS-režiimis kuni 42 tundi ja päikeseenergia abil kuni 49 tundi 2. Režiimis UltraTrac™ saad päikeseenergia abil jätkata veelgi kauem, kuni 110 tundi3.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Klõpsa või sirvi kaarte ja statistikat tavapäraste nuppude või uue, kiirelt reageeriva puuteekraani abil.

LOODUD PÜHENDUNUTELE
Ajavõtt kõigest 52-grammise nutikellaga Forerunner 955, mis hoiab su sammud kerged ja sind oma kehaga ühel lainel.

Loodud medalite võitmiseks.

TREENINGUVALMIDUS
Kohe kui ärkad, saad oma unekvaliteedil, taastumisel, treeningukoormusel jpm põhineva valmisolekuskoori, et saaksid otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma.

HOMMIKUNE RAPORT
Saa ärgates ülevaade oma uneajast, taastumisest ja treeningplaanidest, lisaks HRV-olek ja ilmateade. Saad esitatavat teavet kohandada vastavalt oma soovidele.

HRV-OLEK
Mõista oma üldist terviseseisundit, treeninguid ja taastumist paremini magamise ajal mõõdetud näitaja pulsisageduse kõikuvust, abil, mis põhineb meie Firstbeat Analytics™-i meeskonna välja töötatud tehnoloogial.

VÕIDUJOOKSU VIDIN
Valmistu oma järgmiseks võistluseks treeningusoovituste, igapäevaste soovitatud treeningute ning raja andmete, ilmainfo ja sooritusvõime põhjal prognoositud lõpetamisaja abil.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Vaata oma terve nädala igapäevaseid soovitatud treeninguid, mis kohanduvad pärast iga jooksu sinu sooritusvõimele ja taastumisele ning samuti sinu Garmin Connect™-i nutitelefoni rakenduse kalendris olevatele tulevastele võistlustele.

GARMIN COACH
Tasuta kohanduvad Treeningukavad sisaldavad 5 km, 10 km ja poolmaratoni programme ning juhiseid asjatundlikelt treenereilt, kes kohanduvad sinu ja sinu eesmärkidega.

RAKENDUS RUNNING POWER
Kui kasutad jooksudünaamika andurit või HRM-Pro™ pulsivööd, saad oma randmelt pidevalt mõõteandmeid selle kohta, kui palju jõudu joostes teele avaldad.

VASTUPIDAVUS REAALAJAS
Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

JOOKSUDÜNAAMIKA
Kui kasutad jooksudünaamika andurit või HRM-Pro pulsivööd, mõõdab käekell Forerunner 955 olulisi jooksuandmeid, nagu rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga ja tasakaal jne.

TREENITUSTASE
Kasutades uusi näitajaid, nagu HRV olek, sinu hiljutine treeningute ajalugu ja sooritus, saad hõlpsasti ülevaate oma üldisest pingutusest ja sellest, kas treenid tõhusalt, oled heas vormis või kurnatud.

AKUUTNE TREENINGUKOORMUS
Võrdle oma viimaste treeningute intensiivsust optimaalse vahemikuga, et parandada oma vormi ja treeningute ajalugu.

TREENINGU EFEKTIIVSUS
Vaata, kuidas sinu treeningud mõjutavad su vastupidavust, kiirust ja jõudu aeroobse ja anaeroobse TREENINGU EFEKTIIVSUS alal.

FUNKTSIOON PACEPRO™
Funktsioon PacePro aitab sul rajal tempot säilitada ja esitab jooksu ajal kallakutega arvestavaid soovitusi.

TAASTUMISAEG
Saa oma viimase treeningu ning üldise stressi, une ja igapäevaste treeninguväliste tegevuste alusel teada, kui kaua aega pead enne järgmist suurt pingutust nõudvat treeningut taastuma.

VO2 MAX
Treeni nutikamalt mõõdiku VO2 MAX abil, mis näitab, millises vormis oled. See võtab isegi arvesse kuumusest või kõrgusest tulenevaid muutusi sooritusvõimes.

SOORITUSE HINNANG
Vaata jooksmise ajal oma tempo, pulsisageduse ja pulsisageduse muutlikkuse analüüsi, et hinnata oma praegust reaalajas hinnata.

SÜNKROONI TREENINGUKAVAD
Vaata oma sise- ja välitreeningute plaane rakendusest Garmin Connect™ või sünkrooni need oma Forerunneri nutikella sujuvalt muudelt platvormidelt, näiteks TrainingPeaks® ja TrainerRoad.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED
Muuda oma treeningurutiini jalgrattasõidu, triatloni, basseinis ja avavees ujumise, staadionil jooksmise jms aktiivsusprofiiliga. Vaheta võistluste ja põhitreeningute korral spordialasid ühe nupuvajutusega.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA
Oma jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal saad hinnangu, milline võiks olla sinu 5 km, 10 km või isegi maratoni tempo. Lisaks toovad andmetrendid esile sinu treeningu mõju aja jooksul.

Pea lõpuni vastu. Tunne oma teed.

MITMERIBALINE GPS
Juurdepääs mitmele ülemaailmsele satelliitnavigatsioonisüsteemile ja mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et suurendada täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või ei tule tihtipeale läbi – nii saad isegi rasketes tingimustes erakordselt täpse info selle kohta, kui kaugele ja kiiresti oled jooksnud.

TÄISVÄRVIDES KAARDID
Forerunner 955 täisvärvides sisseehitatud kaardid aitavad sul rajal püsida, sõltumata sellest, kas jooksed linnatänavatel või sõidad tiheda metsa radadel.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMINE
Järgi teekonda pöördest pöördeni juhiste abil, mis annavad eesolevast pöördest varakult teada.

RINGREISI TEEKOND
Trendline™-i populaarsete marsruutide abil on parimaid kohalikke radu lihtne leida. Sisesta lihtsalt soovitud vahemaa ja Forerunner 955 soovitab radu, mis viivad sind alguspunkti tagasi.

EESPOOL
Saa rajale jäävatest huvipunktidest ülevaade ühe pilguga. Vaata lisaks jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/tõusu – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

CLIMBPRO FUNKTSIOON
Kasuta ClimbPro tõusumõõdikut allalaetud marsruutidel ning näed reaalajas teavet praeguste ja järgmiste tõusude kohta, sh kallete, vahemaa ja tõusude teavet.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID
Kui sa ei tunne end turvaliselt või tuvastas sinu kell juhtumi, saadavad abiteenuse ja juhtumituvastuse funktsioon4 sinu asukoha hädaabikontaktidele. Juhtumituvastus on vaikimisi lubatud ainult valitud tegevusprofiilide puhul.

RAJAD
Loo või otsi olemasolevaid radasid rakenduses Garmin Connect ning jooksuteed ei saa iial otsa. Või kavanda neid muudel platvormidel, nagu Strava ja Komoot, ja salvesta need siis automaatselt oma Forerunneri seadmesse.

Ole ühenduses oma kehaga.

PULSISAGEDUS RANDMELT
Kell mõõdab pidevalt su pulsisagedust5 meie uusima põlvkonna pulsianduriga ja annab märku, kui pulsisagedus püsib puhkeajal liiga kõrge või madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE
Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks5.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Saa hinnang oma unekvaliteedile ja teavet, kuidas paremini magada. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, pulssoksümeetriat6 ja hingamist.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR
See randmeandur Pulse Ox6 mõõdab une parema jälgimise ja kõrgusega kohanemise eesmärgil vere hapnikuküllastust.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Üksikasju saad vaadata ja logida ka randmelt.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™
Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus5, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria6, hingamine ja stress. Seejärel loo seadme ühilduva nutitelefoniga Garmin Connect™ rakenduses nendest andmetest aruanne ja jaga seda.

Püsi rekordeid purustades ühenduses.

MUUSIKA OTSE RANDMEL
Laadi alla kuni 500 muusikapala oma Spotify®, Deezeri või Amazon Musicu kontolt (vajalik võib olla tellimus).

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED
Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay viipemakse lahendust, mis töötab7 kindlate teenusepakkujatega.

NUTITEAVITUSED
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi Apple® või Android™ nutitelefon. Samuti on võimalik tekstisõnumitele vastata, kui sul on olemas Android telefon.

NUTITRENAŽÖÖRI JUHTIMINE
Juhi oma Tacx® nutikat treeninguvahendit ANT+® tehnoloogia abil rajasimulatsiooni, takistuse automaatse muutmise ja treeningusoovituste saamiseks, kui haldad radasid või treeninguid kella abil.

RAKENDUSSE GARMIN CONNECT
Vaata oma tervise- ja treeninguteavet, suhtle ja võistle sõpradega, registreeru märkide teenimiseks väljakutsetele ja palju muud – seda kõike ühe tasuta ja tellimusvaba rakenduse abil.

CONNECT IQ™ POOD
Lisa kellakuvasid, andmevälju ja rakendusi oma ühendatud kella rakenduse Connect IQ Store abil, mille laadisid alla enda ühilduvasse nutitelefoni.

1 Kandes kella kogu päeva jooksul 3 tundi õues 50 000-luksistes valgustingimustes.
2 Eeldusel, et kella kasutatakse kogu aeg 50 000 luksi juures.
3 Eeldab kasutamist 50 000-luksistes valgustingimustes
4 Kui see on paaristatud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsioonide nõuded leiad aadressilt Garmin.com/safety.
5 Aktiivsusmonitori täpsus.
6 Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks; vt Garmin.com/ataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval.
7 Teenust toetavate riikide, maksevõrkude ja pankade teavet vaata aadressilt Garmin.com/GarminPay/banks.
TrainingPeaks® on ettevõtte Peaksware, LLC registreeritud kaubamärk. SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid. Amazon Music ja kõik sellega seotud logod ja kaubamärgid on ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele kuuluvad kaubamärgid. Apple® on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja muudes riikides registreeritud kaubamärk. Android on ettevõtte Google LLC. kaubamärk

Lisainfo

Tootja

Garmin

Bränd

Mudel

Forerunner 955

Seisukord

Uus

Värvus

Must

Tootja poolne kirjeldus

Garmin Forerunner 955 Solar EMEA Black, Sports watches

Bluetooth

Jah

Sisemälu

32 GB

GPS

Jah

EAN

753759297046

Tootekood

010-02638-20

Tootja

Garmin

Bränd

Mudel

Forerunner 955

Seisukord

Uus

Värvus

Must

Tootja poolne kirjeldus

Garmin Forerunner 955 Solar EMEA Black, Sports watches

Bluetooth

Jah

Sisemälu

32 GB

GPS

Jah

EAN

753759297046

Tootekood

010-02638-20

Tootja poolne info

Https://www.garmin.com/et-EE/p/777730/pn/010-02638-20