Lisainfo
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | Fenix 8 |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Hõbedane |
| Tootja poolne kirjeldus | Fēnix® 8 – 47 mm, AMOLED, Sapphire, Titanium with Vented titanium bracelet |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
|---|---|
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-02904-40 |
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | Fenix 8 |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Hõbedane |
| Tootja poolne kirjeldus | Fēnix® 8 – 47 mm, AMOLED, Sapphire, Titanium with Vented titanium bracelet |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-02904-40 |


Kuumakse al. 