Lisainfo
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | D2 Mach 2 Pro |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Pruun |
| Tootja poolne kirjeldus | D2™ Mach 2 Pro, Carbon Gray DLC Titanium with Chestnut Leather Band |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
|---|---|
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03199-51 |
| IP Standard | 10 ATM |
|---|---|
| Tootja | Garmin |
| Bränd | |
| Mudel | D2 Mach 2 Pro |
| Seisukord | Uus |
| Värvus | Pruun |
| Tootja poolne kirjeldus | D2™ Mach 2 Pro, Carbon Gray DLC Titanium with Chestnut Leather Band |
| Bluetooth | Jah |
| Wifi | Jah |
| Sisemälu | 32GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 454 x 454 |
| GPS | Jah |
| Tootekood | 010-03199-51 |


Kuumakse al. 