Espressomasin Saeco GranAroma valge - Mobix

Espressomasin Saeco GranAroma valge

699,00 

Kuumakse alates 17.59 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tarneaeg:

1 kuni 5 tööpäeva

Kirjeldus

Tähtsündmused

Veefilter AquaClean
AquaClean on meie patenditud veefilter, mis on mõeldud parendama kohvi kvaliteeti tänu vee puhastamisele. Lisaks hoiab see ära katlakivi kogunemise kohvimasina veeringesse. Filtrit regulaarselt vahetades saate katlakivi eemaldamata valmistada kuni 5000* tassi kohvi.

Automaatne puhastamine* HygieSteam
Meie uuenduslik automaatne puhastussüsteem HygieSteam eemaldab piimanõu osadelt 99,9% mikroorganismidest*.

AromaSeali aroomitihendiga kohvioamahuti
Suurde kohvioamahutisse mahub kuni 300 g värskeid kohviube ja selle on spetsiaalne aroomitihend AromaSeal, mis hoiab teie kohvioad kauem värskena.

Funktsioon ExtraShot
Sättega ExtraShot saate kohvi intensiivsust suurendada CoffeeEqualizerTM-i kaudu või Forte maitseprofiilil CoffeMaestro menüüs. Kaks moodust lisada tugev maitse ilma kibeduseta

100%-liselt keraamilised kohviveskid
Meie kohviveskid on valmistatud kõrgtehnoloogilisest keraamikast, need on erakordselt tugevad ja täpsed. Värsked oad jahvatatakse õrnalt, ilma ülekuumutamisohuta. Saame kätte parimad maitsenüansid ja aroomi, vähemalt 20 000 tassitäie isuäratava kohvi valmistamiseks. Kohviveskit saab 12 seadistusastme abil lihtsalt reguleerida.

Aroma Extract
Aroma Extracti nutikas süsteem pakub optimaalset tasakaalu kohvivalmistamise temperatuuri ja aroomi vahel. Et seda saavutada, hoiab see veetemperatuuri vahemikus 90–98 °C ja reguleerib vee voolukiirust – nii saate nautida maitsvat kohvi.

LattePerfetto
LattePerfetto tehnoloogia tiheda ja sametise tekstuuriga piimavahu saamiseks.

CoffeeMaestro
Isikupärastage oma kohvielamust, valides joogile soovitud maitseprofiili (Delicato, Intenso, Forte). Kohvimasin kohandab automaatselt kohvikeetmise sätteid, nagu kangus, kohvi kogus ja eelniisutamise aeg, et pakkuda teile õiget maitset.

CoffeeEqualizer™
Meie CoffeeEqualizer™ annab interaktiivseid juhiseid ja pakub piiramatult isikupärastamisvõimalusi. Saate teha just endale meelepärase kohvi: kohandada tugevust, kohvi ja piima kogust, temperatuuri, piimavahu tihedust ja lisada ExtraShoti.

LatteDuo
Vaid ühe puudutusega saate valmistada mis tahes retsepti järgi üks või kaks tassitäit oma lemmikkohvijooki, sh cappuccino’t ja latte macchiato’t, ning seda nautida.

Neli kasutajaprofiili
Mugava ekraani abil saab isikupärastatud lemmikud salvestada kuni neljale kasutajaprofiilile.

14 hõrku jooki
Avastage kohvimaailma, alates tuttavamatest retseptidest (nt espresso ja cappuccino) kuni erikohvideni (nt Itaalia espresso macchiato).

Lisainfo

Tootja

Saeco

Bränd

Mudel

Saeco GranAroma

Seisukord

Uus

Värvus

Valge

Tootja poolne kirjeldus

Philips SM6580/ 20

Kaal (kg)

8,5–9

EAN

8710103964995

Tootekood

SM6580/20

Tootja

Saeco

Bränd

Mudel

Saeco GranAroma

Seisukord

Uus

Värvus

Valge

Tootja poolne kirjeldus

Philips SM6580/ 20

Kaal (kg)

8,5–9

EAN

8710103964995

Tootekood

SM6580/20

Toote videod

Https://youtu.be/C6Od9R_pEe8