Bosch seeria 4, laius 59,2 cm, raamita, must - Integreeritav induktsioonpliidiplaat - Mobix

Bosch seeria 4, laius 59,2 cm, raamita, must – Integreeritav induktsioonpliidiplaat

339,00 

Kuumakse alates 8.53 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tarneaeg:

3 kuni 7 tööpäeva

Kirjeldus

TouchSelect
TouchSelectiga on lihtne keeduala reguleerida. Selleks vali lihtsalt soovitud võimsusaste.

PowerBoost
Kui soovid valmistada kiireid ja lihtsaid roogasid veelgi kiiremini, tuleb Sulle appi PowerBoost. See praktiline funktsioon lisab eriti kiireks kuumutamiseks võimsust. Kasuta seda oma induktsioonpliidiplaadil näiteks suurema koguse vee keetmiseks – saad teha seda kõrgeima võimsusastmega võrreldes peaaegu 35% kiiremini.

ReStart salvestab valitud seadistuse
Kui midagi läheb valesti või keeb üle, lülitub pliidiplaat automaatselt välja ja salvestab viimase seadistuse. See tähendab, et saad pliidiplaadi mugavalt ära puhastada ja vaid nupuvajutusega viimati kasutatud seaded taastada.

Induktsioontehnoloogia
Induktsioonpliidiplaadid kuumutavad ainult vajalikku – panni või poti põhja. Mida see tähendab? Turvalisemat ja mugavamat kasutamist. Madalam temperatuur kaitseb nii suuremaid kui ka väiksemaid käsi põletuste eest. Lisaks sellele suudab induktsioonpliidiplaat ajada kaks liitrit vett keema kaks korda kiiremini kui tavaline klaaskeraamiline pliit ning säästab seeläbi rohkelt energiat.

QuickStart
QuickStart-funktsioon tuvastab, kuhu oled nõu pannud, ja kuvab juhtpaneelil automaatselt vastava keeduala. Saad kohe toiduvalmistamisega alustada, valides lihtsalt soovitud võimsusastme.

Lisainfo

Tootja

Electrolux

Bränd

Mudel

Seeria 4

Seisukord

Uus

Värvus

Must

EAN

4242005285358

Tootekood

PUJ611BB5E

Tootja

Electrolux

Bränd

Mudel

Seeria 4

Seisukord

Uus

Värvus

Must

EAN

4242005285358

Tootekood

PUJ611BB5E