Oh, palun ei... ehk 13 mõtet, mis telefoni maha pillates sekundi murdosa jooksul peast läbi käivad - Mobix
Ahh, telefon libiseb mu haardest... Kogu keha läbib hirm ja paanika, sekka lipsab värisev ootus, et ehk telefon ei kukugi täiesti puruks, kuid külm jutt, mis ninast varvasteni läbi suskab, annab juba märku, et tõenäoliselt on see tühi lootus. Mobix jagab, millised 13 mõtet telefoni maha pillates sekundi murdosa jooksul peast läbi käivad. :

Oh, palun ei… ehk 13 mõtet, mis telefoni maha pillates sekundi murdosa jooksul peast läbi käivad

Avaldatud: 12.07.2022

Oh, palun ei… ehk 13 mõtet, mis telefoni maha pillates sekundi murdosa jooksul peast läbi käivad

Ahh, telefon libiseb mu haardest… Kogu keha läbib hirm ja paanika, sekka lipsab värisev ootus, et ehk telefon ei kukugi täiesti puruks, kuid külm jutt, mis ninast varvasteni läbi suskab, annab juba märku, et tõenäoliselt on see tühi lootus.

See siiski juhtub, ja otse mu silme all! Olukord on enamat kui “mu-käsi-on-kergelt-higine-ja-mu-haare-on-ebastabiilne“. Oled ametlikult astunud “gravitatsioon-töötab-minu-vastu-ja-nüüd-on-kõik“ territooriumile.

Ma veel püüan selle telefoni kinni! Olen ju ometigi selleks hetkeks treeninud… Kõik need aastad kehalist kasvatust, hiljem jõusaalis rassimist ja rannas võrkpallli püüdmist – need ongi mind selleks hetkeks valmistanud.

Ma saan selle telefoni kätte. Usk endasse viib elus edasi! Lootus ei tohi kunagi kaduda! Ma hüppan talle järgi! Halvimal juhul arvavad inimesed mu ümber, et harjutan tänavatantsu.

Oh ei, see põrkus mu haardest välja! Olukord on emotsionaalselt sama pingeline kui aegluubis stseen filmist, kus peategelane on kohe-kohe kaljuservalt alla kukkumas. Kui telefonil oleksid sõrmed, libiseksid need praegu ükshaaval kaljuseinalt lahti – troostitu lõpp paistab!

Vähemalt on mul kaitseklaas! Selle ostule ja paigaldusele kulutatud 30 eurot tundub kui targim investeering, mis iial tehtud!

Kas just elu, aga pildigalerii jookseb küll silme eest läbi. Kui see ongi lõpp, kaotan nüüd kõik oma puhkusepildid, parimad selfid ja marunaljaka meme-kogu! Miks ma ometi tihemini oma telefonile back-upi ei tee!?

Oot, ehk on mu telefon kindlustatud? Olgem ausad, kui pean seda endalt küsima, siis on vastus ilmselt „ei“.

Palun-palun, maandu klaas ülespoole! Öeldakse küll, et kassid maanduvad alati jalgadele, aga praktika näitab, et võileib kukub maha ikka võine pool vastu maad ja telefonid langevad ükskõik mis asendisse, aga kindlasti täiesti puruks. Jääb üle vaid palvetada!

See kukkumine tundus karm. Fakt, et kivipõrandale kukkunud telefon läheb katki, on sama tõenäoline, et Taylor Swift kirjutab oma eksist menuka hiti.

Võib-olla ma lihtsalt ei võtagi oma telefoni maast üles..Schrödingeri kass või telefon, on seal siis vahet? Seniks, kuni ma kukkunud telefoni purunenuna maast üles ei korja, pole see minu reaalsuses ka katki läinud. Ma lihtsalt jään siia kõnniteele igaveseks seisma.

Kuidas aeg jälle aegluubis liigub?! Telefoni maast üles korjamine tundub veegil aeglasem kui selle kukkumine. Kuidas ma end näiteks sünnitusel tunneksin, kui juba antud hetk nii suurt ärevust tekitab?

See ekraan on kildudeks ja seda on ka minu süda. Vähemalt ekraan töötab, aga iga kord seda ämblikuvõrku vaadates meenub mulle hetk, mil oma telefoni reetsin.

Ole mureta, Mobix tuleb appi!

Usalda oma seade professionaalide kätte – parandame sinu nutiseadme 48 tunni jooksul! Meil on Eesti parim varuosade ladu ning kõigi populaarsete mudelite varuosad on ka esinduses kohapeal olemas.

Pakume järgnevaid teenuseid: defekteerimine ja eksperthinnang; andmete kopeerimine välisele seadmele; tarkvara taastamine ja uuendamine; veekahjustuse päästmine. Vahetame ka nii Mobixist kui ka mujalt soetatud varuosi. Lisatasu eest teostame ka eriti kiireid järjekorraväliseid töid.

Pakume kvaliteetset hooldust, varuosi ja lisavarustust järgnevate tootjate seadmetele: Acer, Alcatel, Apple, Asus, BlackBerry, HTC, Huawei, LG, Meizu, Motorola, Myphone, Nokia, Microsoft, Prestigio, SonyEricsson, Sony, ZTE. Tootjate nimekiri uueneb pidevalt.

Tutvu teenusega lähemalt: hooldus.mobix.ee

Loo allikas: cosmopolitan.com