Oculus Quest 2: parimad tasuta mängud - Mobix
Virtuaalmaailma avastamine võib osutuda kulukaks hobiks, seega tasub teada, millised on parimad tasuta mängud Oculus Quest 2 konsoolil nautimiseks.:

Oculus Quest 2: parimad tasuta mängud

Avaldatud: 05.03.2022

Oculus Quest 2: parimad tasuta mängud

Virtuaalmaailma avastamine võib osutuda kulukaks hobiks, seega tasub teada, millised on parimad tasuta mängud Oculus Quest 2 konsoolil nautimiseks.

Virtuaalreaalsus pakub palju meelelahutust, kuid riistvara maksumust ja iga mängu individuaalseid kulutusi kokku liites selgub, et tegemist on pigem kalli hobiga. Sooduspakkumiste ootamine on üks võimalus raha säästmiseks, aga palju mänge on saadaval ka tasuta alla laadimiseks.

Osad listis olevatest mängudest leiab rakenduste poest kergesti üles, teisi leiab vaid nime järgi otsides. SideQuesti kategooria App Lab on hea koht leidmaks arendusjärgus tasuta mänge. Kuigi mõned neist pole parima kvaliteediga, on teiste näol tegemist fännide pikaajaliste lemmikutega.

1. Gun Raiders (Oculus Store)

Tulistamismängud on paljude mängurite vaieldamatud lemmikud ja üks parimaid tasuta mänge antud kategoorias on „Gun Raiders“. Selles mängus saavad mängijad proovida erinevaid laskmisrežiime, täiustada oma oskusi uute relvadega ning planeerida koos sõpradega rünnakuid. See on suurepärane koht uutele Oculuse maailma avastajatele.

Kuigi mängu kogukond on suhteliselt kaootiline (nagu enamik avalikke VR-kogukondi), pakub see suurepärast võimalust saada aimu Oculuse võimalustest, maksmata seejuures 10-30 eurot mängu kohta.

2. Gods Of Gravity (App Lab)

„Gods of Gravity“ on loodud neile, kes otsivad vähem füüsilist, kuid siiski uskumatult lõbusat kogemust. Selles strateegiamängus on mängijate ülesandeks kaitsta oma koduplaneeti ning võtta üle teisi planeete ja tähti nende ümber.

Mängus saab osaleda üksi või mitme mängijaga ning see on üks väheseid strateegiamänge, mis sobitub VR-valdkonda ideaalselt ega mõju kohmaka adaptsioonina. Võimalus teleporteeruda planeedilt planeedile muudab mängu kaasahaaravaks ning avaldab mängijale survet strateegiliseks ning kiireks mõtlemiseks.

3. Pokerstars VR (Oculus Store)

Kes otsivad rakenduste poest tasuta mänge, leiavad kiiresti kaks tasuta pokkerimängu: „Pokerstars VR“ ja „Poker VR. Fännide lemmikuks peetakse enamasti „Pokerstars VR-i“. Mängus on suurepärane kogukond, mis võimaldab uutel mängijatel kiirelt virtuaalmaailmas tutvusi luua.

Pokerstars VR-i üks parimaid osi on rekvisiidid. Kuigi mõned leiavad, et need on tüütud, pidagem meeles, et VR-i üks võludest ongi avastamine. Mäng sobib nii pokkerifännidele kui ka neile, kes naudivad VR-i võimalusterohkust ning hindavad uute tutvuste loomist.

4. Ancient Dungeon Beta (App Lab)

Nohikute poolt palavalt armastatud dungeon on muidugi leidnud oma tee ka virtuaalreaalsusesse. Arvustajad võrdlevad „Ancient Dungeon“ graafikat ning kvaliteeti mänguga „Minecraft Dungeons“ ja on vaimustunud mängumaailma ülesehitusest. Kogu mäng on saadaval umbes 20 euro eest, kuid ka beetaversioon on mitmekülgselt nauditav ja avar ning annab hea ülevaate mängu võimalustest.

5. Liminal (Oculus Store)

„Liminal“ on Oculuse kaupluse üks uusimaid hitte, värskelt App Labist tulnud meeleolukas mäng. Psühholoogiliste uuringute põhjal loodud maailm lubab kasutajatel katsetada erinevaid kogemusi, mille eesmärk on muuta mängija meeleolu rahulikuks, energiliseks või vaimustunuks. Kõigis kategooriates on igal nädalal tasuta saadaval mõned kogemused, mida mängijad müntide eest soetada saavad.

Mis on mündid? Kas nende eest peab maksma? Ei. Rakendus sisaldab jaotist nimega „The Lab“, kus mängijatel on võimalus jagada tagasisidet kogemuste ülesehituse ning tõhususe kohta. Nii saavad loojad arendada paremaid kogemusi ja mängijad saavad vastutasuks münte uute kogemuse ostmiseks. Tegemist on win-win olukorraga ning „Liminal“ pakub tõesti efektiivset viisi, kuidas virtuaalreaalsuse abil oma meeleolu mõjutada.

6. Moon Rider (In-Browser)

See ei ole tavaline VR-mäng. „Moon Rider“ loodi brauserisiseste VR-mängude kontseptsiooni tõestuseks ja see toimib. Mängule juurdepääsemiseks avage lihtsalt VR-is mistahes brauser, sisestage veebisaidi URL (https://moonrider.xyz/) ja mängu sukeldumiseks klõpsake VR-peakomplekti märgil.

„Moon Rider“ on väga sarnane tasulise mänguga „Beat Saber“, kuid sisaldab erinevaid esitusversioone ja laulukaarte, mis pole originaalrakenduses saadaval. Mäng pole ka lihtsalt piraatversioon – sellel on „Beat Saberi“ loojate luba teha kõike, mida mäng teeb. Tegemist on suurepärase võimalusega nautida virtuaalmaailma hüvesid on budget!

LOE MOBIXI ARTIKLIT: “Kogemuslugu | Virtuaalreaalsuses algab puhkus juba unistuste sihtkoha tänavatega tutvudes

VR peakomplekt Oculus Quest 2 128GB + Touch juhtpuldid

-32%
339,00  499,00 

1 kuni 5 tööpäeva

VR peakomplekt Oculus Quest 2 256GB + Touch juhtpuldid

-33%
399,00  599,00 

1 kuni 5 tööpäeva

VR prillide Oculus Quest 2 Elite rihm

-29%
63,20  89,00 

Kohal

VR prillide Oculus Quest 2 kandekott, hall

-25%
59,00  79,00 

1 kuni 5 tööpäeva

VR prillide Oculus Quest 2 Link Cable

-7%
139,00  149,00 

Kohal