Monitori valiku 101: kuidas leida endale see õige? - Mobix
Kujuta ette, et oled digitaalse kuningriigi valitseja ning kõik sinu alluvad (failid, kaustad, programmid) ootavad juhtimist. Mis oleks sinu troon? Muidugi, sinu monitor! Aga kas see on ikka õige, kuninga-vääriline troon? Ega siis trooniks iga vana tool sobi ja sama kehtib ka monitori kohta. Oleme siin, et aidata sul leida see kõige “väärilisem, kuldsem ja pehmem” valitsemistroon ehk monitor, mis sobib just sinu vajadustega! :

Monitori valiku 101: kuidas leida endale see õige?

Avaldatud: 09.01.2023

Monitori valiku 101: kuidas leida endale see õige?

Kujuta ette, et oled digitaalse kuningriigi valitseja ning kõik sinu alluvad (failid, kaustad, programmid) ootavad juhtimist. Mis oleks sinu troon? Muidugi, sinu monitor! Aga kas see on ikka õige, kuninga-vääriline troon? Ega siis trooniks iga vana tool sobi ja sama kehtib ka monitori kohta. Oleme siin, et aidata sul leida see kõige “väärilisem, kuldsem ja pehmem” valitsemistroon ehk monitor, mis sobib just sinu vajadustega!

Mänguritele - kiirus on kuningas

Kujuta ette, et oled oma lemmikmängu viimases lahingus ja just siis hakkab ekraan läägama. Õudne, eks?  Samsung Odyssey G7 ja MSI G27C4X 27inch VA FHD Curve annavad sulle kiire värskendussageduse ja madala latentsuse, nii et saad oma mängudest maksimumi võtta. Lisaks muudab kõver ekraan mängukogemuse justkui 3D-filmiks — ja kes ei tahaks olla oma lemmikmängu peategelane?

Video- ja fotograafidele - resolutsioon ja värvitruudus

Kas oled kunagi pildistanud imelist päikeseloojangut ja leidnud end soovimast, et kodus ekraanil oleks foto värvide ampluaa sama rikkalik? Dell UltraSharp U3821DW ja UltraSharp U2722D annavad sulle värvid edasi nii, nagu nad päriselt on. Nii saad olla kindel, et sinu töö näeb välja professionaalne, mitte nagu oleksid seda teinud Windowsi Paintiga 2005. aastal.

Sinise valguse blokeerimine – tundlike silmade kaitseks

Sa oled kindlasti kuulnud seda juttu, kuidas liiga palju ekraaniaega teeb su silmadele liiga. Nagu see kord, kui sa vaatasid kogu “Sõrmuste Isanda” triloogia ühe jutiga ära ja peale seda tundsid, et su silmad on kui liivapaberiga üle käidud. Monitorides nagu Dell U3421WE ja Samsung Odyssey G5 on sisse ehitatud sinist valgust blokeerivad funktsioonid, mis muudavad nad tõesti “silmasõbralikeks” ekraanideks.

Tavakasutajad - kõik ühes

Kas sa lihtsalt tahad monitori, mis oleks piisavalt hea kõige tegemise jaoks, alates Netflixi vaatamisest kuni Exceli tabelite täitmiseni? Dell P2422H on nagu see kõik-ühes printer, mis oskab isegi kohvi keeta (okei, kohvi ta ei tee, aga saad aru küll). See on taskukohane, mitmekülgne ja täiesti piisav sinu igapäevaseks internetis surfamiseks, filmide vaatamiseks või töö tegemiseks

Ühenduvus – ära jää juhtmetesse kinni

Mäletad seda korda, kui ostsid uue tehnikavidina ja avastasid, et ükski sul kodusolevatest laadijatest sellele ei sobi? Ära lase sellel juhtuda oma monitoriga. Veendu, et su uus monitor toetab kõiki sinu seadmeid. USB-C, HDMI, DisplayPort – kõigi nende portide olemasolu on tähtis kui sul on rohkem kui üks seade.

Ära kiirusta monitori valides ja mõtle oma vajadused hoolikalt läbi, tegemist on siiski mitmeaastase investeeringuga. Loodetavasti andis see artikkel sulle hea ülevaate, milline monitor võiks olla just sinu digimaailma “troon”.

24″ Full HD LED IPS monitor Dell P2422H

-32%
149,00  219,00 

Kohal

27″ monitor Samsung Odyssey G5

419,00 

7 kuni 14 tööpäeva

27″ monitor Samsung Odyssey G7

629,00 

7 kuni 14 tööpäeva

Monitor Dell 27″ QHD LED IPS-monitor UltraSharp U2722D

479,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Monitor Dell 34″ nõgus USB-C Hub monitor U3421WE

849,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Monitor Dell 38″ nõgus WQHD+ LED IPS-monitor Dell UltraSharp U3821DW

-6%
1169,00  1239,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Monitor MSI G27C4X 27inch VA FHD Curve

259,00 

3 kuni 7 tööpäeva