Mobixi 8 praktilist kingiideed emadepäevaks - Mobix
Emadepäev koputab uksele ning aeg on mõelda, kuidas oma kallist ema sel erilisel päeval üllatada. Mobix tuleb siinkohal appi. Olgu sinu ema huvideks muusika, tervis, ilu või kokkamine – toome sinuni mõned kingiideed, mis muudavad meie supernaiste elu mugavamaks, meeldivamaks ja võib-olla isegi lõbusamaks. :

Mobixi 8 praktilist kingiideed emadepäevaks

Avaldatud: 05.01.2023

Mobixi 8 praktilist kingiideed emadepäevaks

Emadepäev koputab uksele ning aeg on mõelda, kuidas oma kallist ema sel erilisel päeval üllatada.

Mobix tuleb siinkohal appi. Olgu sinu ema huvideks muusika, tervis, ilu või kokkamine – toome sinuni mõned kingiideed, mis muudavad meie supernaiste elu mugavamaks, meeldivamaks ja võib-olla isegi lõbusamaks.

Peakomplekt Apple AirPods Pro 2022 2nd Gen

Apple AirPods Pro 2022 2nd Gen kõrvaklapid sobivad hästi emale, kes veel ei hooma, kui palju mugavam elu ilma tüütute juhtmeteta on. Või miks mitte hoopis emale, kelle südamesooviks on leida rohkem aega iseendale rahus ja vaikuses, välismaailma mürast eemal.

Need tippkvaliteediga juhtmevabad kõrvaklapid on aktiivse mürasummutusega ja kohandatavate helisätetega. See kingitus annab muusika nautimisele, lähedastega lobisemisele ja podcastide kuulamisele täiesti uue tähenduse.

Juhtmevabad kõrvaklapid Samsung Galaxy Buds Live

Sinu noortepärane särtsakas ema, kelle julge stiil kõrvalseisjatele märkamata ei jää, peab kindlasti sellest kingist lugu. Samsung Galaxy Buds Live – need on kõrvaklapid, mis toimivad kui aksessuaar!

Samuti tagab klappide ergonoomiline kuju ning nutikad funktsioonid meeldiva kasutamiskogemuse ja toovad sinu ema igapäevastesse toimetustesse mõnusalt naiseliku voolamise.

Fotoepilaator Philips Lumea IPL 9000 Series

Suvi on tulekul ja me teame, kui elevil on naised mõttest tõmmata suvekleit selga ja asuda päikest püüdma.

Fotoepilaator Philips Lumea IPL 9000 Series on innovatiivne ja tõhus viis soovimatute karvade eemaldamiseks intensiivse pulseeriva valguse ehk IPL tehnoloogia abil. See kingitus sobib hästi emale, kes hindab iluprotseduure aga ka rohkem vaba aega.

Philips Lumea IPL 9000 Series fotoepilaatorit on lihtne ja ohutu kasutada. See naiselik epilaator kingib enesekindlust ja säästab ema aega ning raha salongikülastuste arvelt.

Xiaomi Electric Toothbrush T700

Need, kes on kord juba elektrilist hambaharja kasutanud, naljalt enam tavalise hambaharja peale tagasi ei lähe. See pole lihtsalt enam sama.

Xiaomi Electric Toothbrush T700 on kvaliteetne elektriline hambahari, mis tagab emale puhtad ja terved hambad ning igemed. Hambaharjal on mitu puhastusrežiimi, taimer ja surveandur, mis aitab hammaste eest optimaalselt hoolitseda. See kingitus toob emale naeratusee suule, kindel see!

Smile Makers The Romantic massaažiseade

Smile Makers massaažiseade on julge kink, mis kannab oma nime igati põhjendatult. Kingi emale hea tuju ja rahulolu selle kõrgekvaliteedilise, veekindla ja kehasõbralikust silikoonist valmistatud vibraatoriga.

Kuumaõhufritüür Philips Avance Collection XXL

Philips Avance Collection XXL kuumaõhufritüür on suurepärane kingiidee emale, kes armastab tervislikku toiduvalmistamist ilma palju õli kasutamata. Fritüüri abil saab valmistada maitsvaid ja krõbedaid roogasid nagu friikartuleid, kana või köögivilju. See tervislikku eluviisi toetav praktiline köögiseade on lihtsasti kasutatav ning muudab kokkamise kiireks ja mugavaks.

Apple HomePod

Apple toodete fännist emale teeks see nutikas HomePod kõlar kindlasti rõõmu. Kvaliteetne heli ning esteetiline disain pole veel kõik – HomePod toimib kui nutikodu keskus, mis võimaldab emal Siri kaudu oma kodu häälkäskluste abil juhtida. Näiteks on kõlari abil võimalik teisi seadmeid sisse või välja lülitada, valgustust reguleerida, temperatuuri muuta ja palju muud. Samuti saab HomePodi abil teha telefonikõnesid, saata sõnumeid, seada meeldetuletusi või küsida inspiratsiooni retseptide jaoks.

Emadepäev on ideaalne aeg oma ema rõõmustamiseks mõne kvaliteetse ja praktilise elektroonikatootega. Vali oma emale meelepärane kingitus ja tee sellest emadepäevast tõeliselt eriline hetk nii endale kui ka emale. Ära jätke kingituse ostmist viimasele minutile ja vali oma emale sobiv kingitus juba täna!

Apple Homepod Mini – Smart Speaker, valge

-18%
114,00  139,00 

1 kuni 5 tööpäeva

Peakomplekt Apple AirPods Pro 2022 2nd Gen

-24%
249,00  329,00 

1 kuni 5 tööpäeva

Samsung Galaxy Watch 4 LTE 40mm kuldne

-53%
149,00  319,99 

1 kuni 5 tööpäeva

Smile Makers The Romantic, punane – Massaažiseade

79,00 

1 kuni 5 tööpäeva

Xiaomi Electric Toothbrush T700

-20%
79,00  99,00 

1 kuni 5 tööpäeva