Kadunud asjad on minevik. 7 põhjust, miks soetada Apple AirTag - Mobix
Kadunud võtmete või trenniklubi riietusruumi unustatud seljakoti pärast ei pea sa enam muretsema, sest Apple AirTag aitab sul kõigel olulisel silma peal hoida. Apple toodete kasutajatele on tuttav Find My rakendus, mis näitab reaalajas ära sinu seadmete asukoha. AirTag´i abil on samas rakenduses nüüd leitavad ka sinu koduvõtmed, seljakott või hoopis lemmikloom. :

Kadunud asjad on minevik. 7 põhjust, miks soetada Apple AirTag

Avaldatud: 12.09.2022

Kadunud asjad on minevik. 7 põhjust, miks soetada Apple AirTag

Kadunud võtmete või trenniklubi riietusruumi unustatud seljakoti pärast ei pea sa enam muretsema, sest Apple AirTag aitab sul kõigel olulisel silma peal hoida.

Apple toodete kasutajatele on tuttav Find My rakendus, mis näitab reaalajas ära sinu seadmete asukoha. AirTag´i abil on samas rakenduses nüüd leitavad ka sinu koduvõtmed, seljakott või hoopis lemmikloom.

Toome välja suurepärased põhjused, miks Apple AirTag nii vaimustav on.

Apple’i Find My võrk on väga võimekas

Kõige paremini ja täpsemalt tuvastab sinu telefonist, arvutist või isegi nutikellast leitav Find My rakendus AirTag´i, mis asub sinu seadme lähedal. Lisaks on AirTag´i sisse ehitatud kõlar, millest Find My kaudu heli mängimine tuleb lokaliseerija otsimisel kasuks.

Find My võrgu võimekus peitub eelkõige selles, et see koosneb sadadest miljonitest krüpteeritud anonüümsetest Apple’i seadmetest, mis aitavad sinu AirTag´i leida. See tähendab, et kui sinu AirTag on sinu telefoni raadiusest liiga kaugel, lülitub AirTag end lähedaloleva Apple’i seadme võrku. See omakorda toimib sinu telefoni jaoks AirTag´i asukoha tuvastamisel kui antenn.

Bluetoothi abil tuvastad AirTag´i asukoha piinliku täpsusega

Olles iPhone 11-ne või uuema mudeli omanik, muudab spetsiaalne tehnoloogia sinu AirTag’i leidmise veelgi lihtsamaks. Uuematel iPhone’i mudelitel on U1 kiip ning suure läbilaskevõimega Ultra-wideband raadiosidetehnoloogiaga, mis on ka AirTag´ide sisse ehitatud. Praktikas tagab kombinatsioon selle, et Find My rakendus leiab Bluetoothi levialas sinu AirTag´id üles sentimeetrise täpsusega. Rakendus kuvab üksikasjalikke kauguse- ning suunaandmeid.

Vahetatav aku

Tavakasutuse korral võib AirTag´i aku kesta umbes aasta. Ka aku tühjenemist ei tasu karta, sest AirTag toimib laialdaselt levinud CR2032 aku peal.  AirTagi aku vahetamise protsess on kiire ja lihtne.

Rohkelt lisatarvikuid

Nii Apple ise kui ka teised tootjad pakuvad AirTag´i kasvava populaaruse tõttu tootele palju erinevaid lisatarvikuid. Lokaliseerimisseadmele on loodud tõesti palju erinevaid ümbriseid, mis lubavad sul seadet kinnitada rahakotist prillideni, isegi veekindla kaamera külge.

Konkurentsivõimeline hind

Apple´i esmaklassiliste toodetega käib kaasas mainega vastav hind. AirTag´i kvaliteedi- ja hinnasuhe on mõnusalt kvaliteedi poole kaldu. Üks AirTag maksab Mobixis 33 eurot ning 4 tükki 109 eurot.

Võrreldes toote hinda teiste turul olevate suurtootjatega nagu Tile ja Chipolo, on Apple’i seade kindlasti konkurentsivõimeline. Tile Mate ja Chipolo One maksavad mõlemad ligikaudu 25-30 eurot. Kumbki neist ei paku aga nii võimekat Find My võrku.

AirTag´e saab kinnitada lemmiklooma kaelarihmale

Üks võimalus on kinnitada AirTag oma lemmiklooma külge. Nii hoiad pisikesel neljakäpalisel silma peal. Siiski tasub teada, et AirTag töötab hästi, kui su koduloom satub uitama elumajade ning inimeste läheduses. Metsast, kus väga teisi Apple seadmeid läheduses pole, Find My looma asukohta nii hästi ei tuvasta.

Kuigi Apple ise seadet loomadel kasutamiseks ei reklaami, on see siiski odav ning vahel väga kasulik lahendus. Enne oma lemmku kaelarihmale AirTag´i lisamist soovitame lugeda seda ohutusjuhendit.

Nagu selgub, on Apple AirTag igati kasulik vidin, millel on võimekus säästa nii sinu väärtusliku aega kui ka närve! Näiteks võib AirTag´i reisile minnes lisada äraantava pagasi külge. Samuti võib neid rahvarohketesse kohtadesse minnes väiksematele pereliikmetele külge riputada. Kasutusviise on seadmele tõesti mitmeid! Head avastamist!

Allikas: makeuseof.com

Apple AirTag silikoonümbris koera kaelarihmale kollane

9,00 

Kohal

Apple AirTag silikoonümbris koera kaelarihmale must

9,00 

7 kuni 14 tööpäeva

Apple AirTag silikoonümbris koera kaelarihmale roosa

-20%
7,20  9,00 

Kohal

Apple AirTag ümbris Guess punane

-25%
9,00  12,00 

Kohal

Apple AirTag ümbris Guess sinine

-25%
9,00  12,00 

Kohal

Nutikas lokaliseerija Apple AirTag (1 tk)

-1€
34,00  34,99 

Kohal

Nutikas lokaliseerija Apple AirTag (4 tk)

-8%
114,00  124,00 

Kohal

Ümbris Apple AirTag Loop tumesinine

-50%
17,60  34,99 

Kohal