Dysoni revolutsioon: disain ja innovatsioon juuksehoolduses - Mobix
Juuksehooldusmaailmas laineid lööv Dyson on ka sel hooajal saanud Mobixi klientide vaieldamatuks lemmikuks, sest kevad on need supervõimetega tarvikud taas fookusesse kergitanud. Maarjamaa naised on ilusate ilmade saabudes mütsid peast heitnud, et lasta pilvepiiri tagant paistval päikesel kauneid kihraid paitada, ent juukseilu ei sünni tühja koha pealt...:

Dysoni revolutsioon: disain ja innovatsioon juuksehoolduses

Avaldatud: 04.17.2023

Dysoni revolutsioon: disain ja innovatsioon juuksehoolduses

Juuksehooldusmaailmas laineid lööv Dyson on ka sel hooajal saanud Mobixi klientide vaieldamatuks lemmikuks, sest kevad on need supervõimetega tarvikud taas fookusesse kergitanud. Maarjamaa naised on ilusate ilmade saabudes mütsid peast heitnud, et lasta pilvepiiri tagant paistval päikesel kauneid kihraid paitada, ent juukseilu ei sünni tühja koha pealt. Nii tulevadki Dysoni juuksehooldustarvikud abiks juuste kiirel kuitavamisel ja volüümika föönisoengu tegemisel. Lisasid kasutades sobivad need nii lokkis kui ka sirgete juuste saavutamiseks. Midagi igale soovile ja juuksetüübile! Dysoni elektroonilisi juuksehooldustarvikuid on tituleeritud lausa föönide Ferrarideks ja seda igati põhjendatult.

Kiidetud nii professionaalide kui ka tavakasutajate poolt

Dyson on tõesti juuksehooldustarvikute standardeid tõstnud. Juukseföönid, nagu Dyson HS05 Airwrap Complete Long, HD08 Supersonic Hair Dryer ja HD07 Supersonic Hair Dryer on turul vaieldamatult ühed parimatest, kvaliteetseematest ja stiilsematest valikutest.

Dyson pakendab innovatsiooni pilkupüüdvasse disaini ning föönide patenteeritud digitaalmootorid on kiiremad ja tõhusamad kui tavalistel juukseföönidel. Air Multiplier™ tehnoloogia tagab sujuva ja võimsa õhuvoo, mis kuivatab juuksed kiiresti ja ühtlaselt ka kõrget temperatuuri kasutamata. Tulemuseks salongiväärne föönisoeng ja seda juukseid kahjustamata!

Dysoni fööne disainides on silmas peetud ka ergonoomilisust. Tooted on äärmiselt kerged, mistõttu ei väsi käsi juukseid kuivatades ära. Just see omadus muudab toote nii armastatuks eelkõige professionaalste juuksurite poolt. Dysoni toodete kvaliteetne materjal tagab lisaks pilkupüüdvale disainile ka pikaaegse vastupidavuse.

Kokkuvõttes pakuvad kõik kolm Mobixis edasimüüdavat mudelit suurepärast Dysonile iseloomulikku kvaliteeti. HS05 ja HD07 mudelid kasutavad võimekat V9 mootorit, ent HD08 mudeli V10 mootor on veelgi võimsam ning muudab juuste kuivatamise veelgi kiiremaks.

Inimestele, kes armastavad reisimist, soovitame HD07 mudelit – sellel on reisimiseks kohandatud kompaktne disain kokkupandava käepidemega. Samuti toetab HD07 unversaalset voolupinget, mistõttu on seda fööni võimalik ülepinget kartmata mistahes riigis kasutada.

Mitmekülgsed lisatarvikud ja rahulolevad kliendid

Dysoni põnevad lisatarvikud pakuvad juuste eest hoolitsemisel veelgi rohkem võimalusi. Neid on väga erinevatele juuksetüüpidele ja nende abil on võimalik katsetada kõiksugu soenguid – keera eriilmelisi lokke, sirgenda juukseid või kergita soengupõhja! Dysoni lisatarvikud aitavad hõlpsalt saavutada soovitud stiilse tulemuse.

Mobixi kliendid on meile Dysoni föönide kohta suurepärast tagasisidet jaganud. Näiteks kiitis juuksurina töötav Diana Dysoni föönide vaikset tööd. See föön võimaldab tal üheaegselt kliendi juukseid kuivatada ja temaga mõnusalt juttu puhuda. Diana avaldas lootust, et peagi kasutavad ka kõik tema kollegid Dysoni tooteid, siis oleks idülliliselt vaikses salongis veel eriti mõnus tööd teha.

Mobixi valikus on muljetavaldavad juuksesirgendajad

Brändi juuksehooldustoodete valikus on ka muljetavaldavad juuksesirgendajad: Dyson Corrale HS07 ja HS03. Need kvaliteettooted on disainitud kauakestvaks kasutamiseks ja mõlemad Dyson Corrale juuksesirgendajad pakuvad suurepäraseid tulemusi.  Lisaks kaitsevad need tänu uuenduslikele painduvatele plaatidele juukseid kuumakahjustuste eest.

HS07 mudel pakub juhtmevaba kasutusvõimalust ja kolme temperatuuri seadistust, samas on HS03 mudel kompaktsem ja reisimiseks sobivam.

Kui hindate juuste ilu ja toodete kõrget kvaliteeti ning kestvust, on Dysoni juuksehooldustarvikud suurepärane valik.

Avastage Dysoni ainulaadne juuksehooldustarvikute valik Mobixi e-poest ja hellitage end tipptasemel tehnoloogiaga!

Dyson Corrale HS03 sirgendi Fuksia

-8%
439,00  479,00 

Kohal

Dyson HD07 Supersonic Hair Dryer Black

-12%
439,00  499,00 

Kohal

Dyson HD07 Supersonic Hair Dryer Iron/Fuchsia

-25%
399,00  529,00 

Kohal

Dyson HD07 Supersonic Hair Dryer Nickel/Copper

-11%
399,00  449,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Dyson HD08 Supersonic Hair Dryer Iron/Fuchsia

-27%
399,00  549,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Dyson HD08 Supersonic Hair Dryer Nickel/Copper

-17%
399,00  479,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Dyson HS05 Airwrap Complete 1300 W, Bright Nickel/Rich Copper – Föön-koolutaja

-25%
599,00  799,00 

Kohal

Dyson HS05 Airwrap Complete Long Vinca Blue/Rose

-5%
699,00  739,00 

3 kuni 7 tööpäeva

Dyson HS05 Airwrap Complete Long, 1300 W, Bright Nickel/Rich Copper – Föön-koolutaja

-20%
679,00  849,00 

Kohal

Dyson HS05 Airwrap Complete Long, 1300 W, Prussian Blue/Rich Copper – Föön-koolutaja

-28%
599,00  829,00 

Kohal