Avasta aknapesemise tulevik: Winbot W1 Pro - Mobix
Kujuta ette olukorda… On kuldne varahommik või hoopis maaliline päikeseloojang. Piilud aknast unistavalt välja.. ja ohkad. Tolm, käejäljed jt plekid tuletavad teravalt meelde, kui mitu tundi oma ajast pead selle üürikese kauni hetke tõeliseks nautimiseks tüütu aknapesu alla panustana. Õnneks tuleb Winbot W1 Pro aknapesurobot vastu! :

Avasta aknapesemise tulevik: Winbot W1 Pro

Avaldatud: 07.05.2023

Avasta aknapesemise tulevik: Winbot W1 Pro

Kujuta ette olukorda… On kuldne varahommik või hoopis maaliline päikeseloojang. Piilud aknast unistavalt välja.. ja ohkad. Tolm, käejäljed jt plekid tuletavad teravalt meelde, kui mitu tundi oma ajast pead selle üürikese kauni hetke tõeliseks nautimiseks tüütu aknapesu alla panustana.

Ära muretse, sest Mobix on sinu jaoks leidnud täiusliku lahenduse – tutvustame sulle imelist Winbot W1 Pro aknapesurobotit! Enam ei pane aknapesuplaan redeli asukoha üle juurdlema ega tekita soovi kutsuda külla professionaalset aknapesijat. Winbot aknapesurobot säästab sinu aega ja närve!

Winbot W1 Pro on täielikult autonoomne aknapesurobot, mis teeb akende pesemise lihtsaks ja mugavaks. See nutikas vidin libiseb mööda aknaid ja jätab maha särava klaasi. Tänu oma nutikale navigeerimissüsteemile suudab see imemasin akna suurust ja kuju analüüsides kindlaks teha, millist pesumeetodit kasutada. Robot saab kenasti hakkama ka keerukamate akende või rõdude pesemisega.

Winbot W1 Pro on tõeline puhastusekspert. Selle võimas jõud ja täpne puhastustehnoloogia võimaldavad puhastada kuni 99% akna pindalast. Robot ei jäta puhastamisel triipe, jälgi ega plekke. Tulemuseks nii klaar klaas, et hakka või kahtlema, kas aken üldse eksisterib.

Winbot W1 Pro ei paku mitte ainult tõhusust, vaid ka mugavust. Selle kasutamine on lihtne ja intuitiivne. Lihtsalt kinnita see aknale, lülita sisse ja lase tal oma tööd teha. Sina keskendu oma hobidele, veeda aega perega või lihtsalt lõõgastu teadmisesse, et sinu aknad on edaspidi alati puhtad.

Toode on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja on loodud kestma aastaid. Saad olla kindel, et see aknapesurobot on usaldusväärne koduabiline. Samuti on seadet ohutu kasutada, sest see kasutab tugevaid kinnitusvahendeid, mis tagavad kindla paigalpüsimise aknal. Robot on varustatud ka turvamehhanismidega, mis hoiavad seda ohutult aknal isegi elektrikatkestuse või aku tühjenemise korral.

Winbot W1 Pro muudab sinu aknapesemise kogemuse kiireks, lihtsaks ja lõbusaks. Külasta Mobixi e-poodi ja tutvu tootega lähemalt. Koos loome parema ja puhtama homse!

Aknapesurobot Winbot W1 Pro

-24%
379,00  499,00 

Kohal