5 asja, mida pidada silmas akupanga soetamisel - Mobix
Akupangad on muutnud meie igapäevaelu üha mugavamaks ja need võimaldavad meil oma nutiseadmeid ka liikvel olles laadida. Kuid kõigi turul saadaolevate toodete vahelt pole akupanga valimine sugugi nii lihtne. Selles blogiartiklis tutvustame viit olulist asja, mida peaksid silmas pidama akupanga soetamisel. Lisaks toome näiteid Mobixi klientide enimarmastatud akupankadest ja nede tehnilistest omadusest – ikka selleks, et aidata sinul parim võimalik valik teha. :

5 asja, mida pidada silmas akupanga soetamisel

Avaldatud: 07.06.2023

5 asja, mida pidada silmas akupanga soetamisel

Akupangad on muutnud meie igapäevaelu üha mugavamaks ja need võimaldavad meil oma nutiseadmeid ka liikvel olles laadida. Kuid kõigi turul saadaolevate toodete vahelt pole akupanga valimine sugugi nii lihtne. Selles blogiartiklis tutvustame viit olulist asja, mida peaksid silmas pidama akupanga soetamisel. Lisaks toome näiteid Mobixi klientide enimarmastatud akupankadest ja nende tehnilistest omadusest – ikka selleks, et aidata sinul parim võimalik valik teha.

1) Mahutavus ja võimsus

Akupanga valimisel on üks olulisemaid tegureid mahutavus ja võimsus. Mahutavus näitab, kui palju energiat akupank suudab salvestada, seda mõõdetakse milliampritundides (mAh). Vali akupank, mis vastab sinu vajadustele. Näiteks magnetkinnitusega Apple MagSafe Battery Pack on kompaktne ja sobib hästi iPhone 12 ja hilisemate Apple’i seeria telefonidele, pakkudes 1460 mAh mahutavust. Samas võib Baseus Bipow akupank 10000mAh 20W olla ideaalne valik, kui soovid kerget ja kompaktset akupanka, mis võimaldaks korraga mitut erinevat seadet laadida.

2) Ühilduvus ja portide arv

Veendu, et valitud akupank oleks ühilduv sinu seadmetega. Kontrolli, milliseid laadimisporte sinu seadmed kasutavad ja veendu, et sinu akupank neid ka toetab. Näiteks Baseus akupank 20000mAh 22.5W USB/USB-C pakub mitmeid väljundporte, sealhulgas USB ja USB-C, mis võimaldavad ühendada erinevaid seadmeid, sealhulgas Android- ja Apple’i seadmeid.

3) Kiirlaadimine

Seadmete kiireks laadimiseks tuleb pöörata tähelepanu akupanga väljundvõimsusele. Näiteks Samsung EB-P5300XJEGEU akupank 25W 20000 mAh pakub kiirlaadimise tuge kuni 25W väljundvõimsusega. See tähendab, et saad oma seadmeid kiiremini laadida ja säästad väärtuslikku aega.

4) Turvalisus ja kaitsefunktsioonid

Oluline on tagada, et valitud akupank oleks varustatud turvalisus- ja kaitsefunktsioonidega. Veendu, et akupank pakub kaitset ülelaadimise, ülekuumenemise ja lühiste tekkimise vastu. Näiteks Apple MagSafe Battery Pack’il ja Samsung EB-P5300XJEGEU akupangal on integreeritud turvafunktsioonid, mis tagavad ohutu ja usaldusväärse laadimiskogemuse.

5) Brändi maine ja klientide arvustused

Enne lõpliku otsuse tegemist uuri kindlasti ka brändi mainet ja loe teiste klientide arvustusi. Näiteks Wozinsky akupank 30000mAh 4xUSB on Mobixi e-poe klientide enimarmastatud odavama hinnaklassi toode. Uuri järgi, mida teised kasutajad sind huvitava akupanga kohta räägivad ja millised on nende kogemused.

 

Akupanga valimine võib olla lihtne, kuid tead silmas pidada mõnda olulist tegurit.  Mahutavus ja võimsus, ühilduvus ja portide arv, kiirlaadimine, turvalisus ning brändi maine ja klientide arvustused on olulised aspektid, mida tuleks akupanka valides arvestada. Tutvu Mobixi laia valiku akupankadega meie e-poes!

Baseus akupank 20000mAh 22.5W USB/USB-C

-1€
39,00  39,99 

Kohal

Baseus Bipow akupank 10000mAh 20W PPBD050301, must

24,00 

Kohal

Baseus Bipow akupank 10000mAh 20W PPBD050502, valge

29,00 

Kohal

Samsung EB-P5300XJEGEU akupank 25W 20000 mAh, hall

-14%
59,00  69,00 

Kohal