Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set - Mobix

Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set

139,00 

Tarneaeg:

1 kuni 5 tööpäeva

Kirjeldus

Kompaktne fotoprinter
Prindi mugavalt oma nutiseadmest
Värvisublimatsiooni printimise tehnoloogia
8,6 × 10,2 cm ja 10 × 14,8 cm fotod

1-minutiline printimine
Prindi fotosid otse nutitelefonist 1 minutiga
Reisimine, peod, perehetked, hämmastavad kaadrid – soovid oma lemmikfotosid mitte ainult digitaalsena hoida. Fotoprinter Xiaomi Mi Photo Printer 1S kannab vaid 1 minutiga foto nutitelefonist paberile, mille saab paigutada fotoalbumisse või raamida.

Kaks fotopaberi suurust
Printeri jaoks on saadaval kaks paberiformaati. Kasuta 6-tollist paberit perefoto printimiseks ja pildiraami panemiseks või printige armsad pildid 3-tollisele paberile ja kleepige see ükskõik kuhu.

Automaatne lamineerimine ja püsivad värvid
Fotode printimisel kannab printer foto pinnale automaatselt läbipaistva kaitsekile, mis kaitseb fotot pritsmete ja sõrmejälgede eest. Kaasaegsete trükitehnoloogiate kasutamine võimaldab paljude aastate jooksul säilitada fotode värvide värskust ja küllastust ilma kollasuse tekketa.

Prindi läbi MiHome rakenduse. Saad ühendada nii nutitelefoni kui arvutiga
Lai ühilduvus paljude seadmetega muudab fotode printimise sama lihtsaks kui nende jäädvustamise. Prindi läbi nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti!

Tõeline tüpograafia kvaliteet. Iga detail kõrglahutusega
Spetsiaalne sublimatsioonitrükitehnoloogia suudab edastada iga värvipunkti 256 intensiivsusastet, andes edasi iga foto peenemaid toone. Kõrge täpsusega prindipea toob igasse võttesse rohkem realistlikkust, säilitades Sinu naeratuse aastateks.

Fotod dokumentide jaoks otse kodust. Juhiload, viisad ja palju muud
MiHome rakenduses on palju spetsiaalseid prindimalle, millega saad ID-fotosid printida vaid paari klõpsuga. Lisaks on trükitud fotodel spetsiaalsed märgid, mis viitavad, kuidas pilti kääridega õigesti välja lõigata.

Filtrid ja fototöötlus
Pole vaja avada spetsiaalseid fototöötlusrakendusi – MiHome´il on juba pööramis-, kärpimis- ja 8 fotofiltrit, mis aitavad Sinul vaid paari puudutusega luua ainulaadse foto.

Jäädvusta hetke ilu
Kaunis maastik, maitsev roog, huvitav koht – seda kõike saab kiiresti mälestuseks salvestada ja printer hoolitseb selle eest, et tõeliselt oluline foto lõputusse digisalve kaotsi ei läheks. Trükitud pildi saab panna albumisse ja kaunistada enda käsitsi kirjutatud kirjelduse või jutuga.

Kompaktne korpus magnetkinnitusega
Läbipaistev paberisalv muudab paberikoguse jälgimise lihtsaks. Pärast kasutamist saab paberisalve tänu mugavatele magnetitele otse printeri külge kinnitada ning seejärel printeri ära hoiustada sinna, kus see ei võta palju ruumi.

Komplektis:
album 50 lehele
8,6 × 10,2 cm fotopaber 10 lehte

Lisainfo

Tootja

Xiaomi

Bränd

Mudel

Instant Photo

Seisukord

Uus

Värvus

Valge

EAN

6941812701614

Tootekood

BHR6747GL

Tootja

Xiaomi

Bränd

Mudel

Instant Photo

Seisukord

Uus

Värvus

Valge

EAN

6941812701614

Tootekood

BHR6747GL